Kedimin Kuyrugu Kisalmis Sanki Boyle Kesilmiş Gibi Neden?

Elifmuzeyyen

Pompis is yerimizin yanindaki bahcede beslediğimiz 10 kedimizden biri. Bugun yemegini verirken fark ettim ki sanki kuyrugunun bir kismi yok kuyrugu kisalmis gibi. Dokununca bir tel varmis gibi elime sert bi sey geldi kuyrugunun derisiymis o kisimda tuy yok ve sanki dokulmus gibi degil de kuyrugu kisalmis gibi kuyruk ucu onceden yuvarlakti yani boyle tuyler sallanmiyordu simdi ucunda tuyler sallaniyor gibi. Yandaki bahcelerde falan gezerken bi yere mi takildi ya da kuyrugu mi sıkıştı anlamadım kan ya da yara gibi bi sey de yok ama kuyrugu bariz kisalmis

3 CEVAP

Derdedermanim

Şimdi arkadaşlar buyrun konuya eğilelim neden?

a)Köpek ısırdı

b)caninin biri yaptı

c)sıkıştı)

d)kimbilir

e) nerden bileyim canım

Ahmedoo

kedınız dogdugundan beri siznleyse oyleyse turunun ozellıgı olabilir

Elifmuzeyyen

Doğduğu andan itibaren yanimizda evet bahcelerde gezerken bir yere sıkıştırmış olabileceğini düşünüyorum takip edicem