Kedime Yeni Uyku Yeri

Senabarannn

Kedim geceleri benim yatağımda yatıyor
Nasıl başka bir yerde yatmaya alıştırabilirim?

9 CEVAP

Gul36

Kedinizin yatağınızda yatmasını neden istemiyorsunuz peki? Kedi bu, zorla hiçbir şey yaptıramazsınız. Her ay, her hafta, hatta her gün seçimleri değişir bu küçük canavarların. Benimkinin her uyku saatinde ayrı uyuma yeri var mesela. Ayda bir ya da iki ayda bir de bu düzen değişiyor her nasılsa. Artık kafası nasıl işliyorsa.. :D

Mesela geçen ay hep ağacında yatıyordu, bu ay gecenin bir yarısı yatağa, kafamın tepesine inmeyi tercih ediyor. Sabah erken saatlerde başka bir odadaki radyatöre gidip orada biraz durduktan sonra yere iniyor, oradan tekrar ağacına geliyor. Ben kalkınca da ağaçtan inip yatağımı sahipleniyor. Durum böyle yani, bir servet döküp özel yatak alsanız dahi iki gün sonra dönüp dolaşıp yine yatağınıza gelecek.

Scot

Ayni seyden bende muzdariptim.ve caresi pek yok gibi kizsaniz bile siz uyuyunca gelir mecburen bende odamin kapisini kapatiyorum.

Allahımm kimine nasip eder kul şikayet eder kimine nasip etmez yine kul şikayet eder :). Kedi otu ıhlamur misali scak gibi suyu katın.azck bekletin sūzūn boş bir ps ps cam sil kabına tabi kap önceden arındırın ilaçtan. Sonra alışmasını dilediyiniz yere sıkın.

Scot

Beni uyandirmasi hic sorun degilde eşimi uyandiriyor.uzerine atlayip oyun felan yapiyor tabi esimde sabah ise gidicegi icin bana kiziyor gece hic uyuyamadim sersem gibiyim diye.o yuzden bende mecbur odamizin kapisini kapatip sabah esim gidince aciyorum

Buradan fotoraf yollansa vallahi yollardm size :) haklısınız inanın bir çok ailede babalar aynı tepkiyi vermekte. Atalar ne demiş (Baba baca kapağı ) Ama sevgide bitiyor tūm sabır selamet. Alışır minik yavrunuz. Ve zamanla babanız da alışacak :) Allahın izniyle. Canınızı negatif enerjilerle skmayın. Her gūnūnūz huzurlu olcak.

En azından benim kendi uyğulamam. Paşamı gūn içinde masajını yaparım sırtına erirrr mrrrr mrrr musmutlu olur oğluşum ama hiç bir zaman yatağma kendi isteyi ile gelmez yavrum :( olsun canı sağ olsun yeter ki. Kedi evi aldıydık 2 ay oldu hiç yanından geçmiyordu ve kedi otunu sūzdūm fslattım şimdi artık evinden çıkmıyo kuzucum :)

Senabarannn

Bende isterim benim yanımda yatmasını fakat gece beni uyandırıyor bazen ben onu uyandırıyorum sıkıntı olabiliyor

FulyaNur

Ben hala alıştıramadım yatağına kedi otu spreyi aldım bakalım deniycem umarım alışır

Derdedermanim

Kediyi yattığınız odaya almazsanız sisinle uyumaz bu kadar basit ama yalnız bir kedi ise hele yavru ise ben yalnız bırakmam bırakmadım gittim salonda kedimle yattım bu tür şeyleri okuyunca şaşırıyorum.