Kedime Dış Parazit Aşısı Lütfen Bakarmısınız

fatmanuur42

merhabalar. kedimde pire gördüm ama sanırım daha yeni olmuş. Yarın gece köye gideceğimiz için kedime dış parazit aşısı yaptırıcaktım. Pire olduğu şçşn parazit ilacının bi fayda sağlar mı acaba :(

21 CEVAP

fatmanuur42

bugn veterinere gittim saolsun kendisi gerçekten çok ilgili bi bayandı ben dış parazit içinde iğne olduğunu zannediyordum fakat ense damlasıymış normalde, kedim 4 kilo iç parazit aşısınıda yaptırdım çok şükür şuandada iyi :)

veteriner en iyi cozum

nebahatttttt

asi sart

septikbaykus

Aşı yapmıyolarki damla yapıyolar

septikbaykus

Demiştim damla diye. Aşı diyip duruyorsunuz ne zamandır :) bu arada hangi veterinere gittiniz ?

fatmanuur42

şifa veterinerliği eyüpte mutlaka tavsiye ederim :)