25 Günlük Yavru Köpeklere Günde Ne Kadar Süt Tozu Verilmeli

thedog

25 günlük yavru köpeklerim var süt tozu alacağım günde ne kadar kaç gr vermeliyim???

6 CEVAP

thedog

bilen kimse yok mu

Derdedermanim

Süt tozunun üstünde yazıyor zaten ölçüleri kediler için 1 kaşığa 3 kaşık su gerçi ben hep koyu yapıyordum az içiyor diye. Ama anne sütü içiyorlarsa siz anneyi besleyin sütü artar anne sütünden kıymatli değil bu toz.

thedog

Veteriner bana şey süt tozu yağlı olur dedi

zuhall

süt tozu yağlı olacaksa kendi emzirsin :/

tey allam ya.

thedog

Ben süt tozu aldım ölçek vs yok 25 gr süt tozunu 100 ml suyla karıştırın yavru köpeklere içirin diyor nasıl 25 gr yi ölçer im ve 25 gr tüm köpekler için midir 1 köpek için mi 6 yavru var

thedog

???????