2. Kedi Alışması

Damlamiaaaa

2 kedim hala alısmadi ama şu sıralar birbirleri ile hıı hıı diye konuşmaları var anlaşıyor gibimiler ? Konuşuyor lar ama birbirlerine bakarak oturarak (Yavru olan kafeste büyük olan salık şekilde) sizce alışıyor larmi

7 CEVAP

Damlamiaaaa

Kokularını alıstırmanız lazım bende oyle yapıyorum hemen 2sini saldınızmı siz :)

mrssoda

size bir tavsiyede bulunamayacağım maalesef ben tavsiye isteyeceğim. Açıkçası tam bu başlıkta bir soru soracaktım hazır siz sormuşken ben de sorumu buraya iliştireyim dedim. Bizim 2. (dünya) kedi geleli 15-20 gün oluyor ve hala alışamadılar galiba çünkü birbirlerini gördükleri yerde dalaşmaya başlıyorlar. 1.kedi(mars) bazen yanından geçip gidiyor ama Dünya sanırım oyun amaçlı üzerine atlıyor (daha 2 ayık falan) sonra Mars (3 aylık) Allah ne verdiyse ısırıyor Dünyayı, nasıl şaapcaz biz bunları yaa :(

Damlamiaaaa

Güncell

mrssoda

Farklı odalarda tuttuk, odaları değiştirdik ara ara. Aynı oyuncağı kullandırttık, aynı kaptan yedirdik-içirdik, üstüümde sevdim sonra diğerini sevdim falan ama yok yani asla uslu uslu durmuyorlar. Annem oyun yapıyorlar diyo zira dövülen Dünya, yenilen güreşçi güreşe doymaz misali Marsın üstüne atlayıp duruyr, Mars da bir süre sonra acımıyıor bildiğin hayvanı bağırtıyor..

Damlamiaaaa

Tek diyeceğimiz şey sabır sabır beklemek:)

FulyaNur

Birbirlerine ait olan şeylerin yerlerini değiştir kokularına alışsınlar önce

Derdedermanim

Kedilerin karakterleri farklı alışırlar ama çok ytüzgöz olmayıp mesafeli de kalabilirler örneğin yakınlaşınca tıslar pati atarlar birbirlerine ama gün içinde durduk yere birbirlerine girip kavga etmezler ikiside erkek ve kısırlaştırılmamış değilse aksi halde alışmaz rekabet ederler genelde.