Kedim Çok Kıskanç

hayalnr

2 aylık tekir kedim var ve nerdeyse 1.5 aydan beri beraberiz bugün bi arkadaşım şehir dışına çıkcağı için onun 3 haftalık yavrusunu bi süreliğine yanıma almak zorunda kaldım ama Mia çok hırçınlaştı ne aynı hırçınlığı banada gösteriyor ne yapmam lazım 3 veya 4 gün yavru ile beraber kalmak zorundayız dışarısa atamam ya

2 CEVAP

aleyn

kediler kendi bölgelerinde yeni kedi istemz şu an ona bi rakip geldi onun bölgesini ele geçirmeye çalışacak böyle görüyor. idare edeceksiniz aslında yapacak pek bir şey yok siz yokken yalnız bırakmayın, nasılsa alışmak zorunda değil kediyi sevdikten sonra elinizi yıkayıp kendi kedinizi sevin kokuya deli oluyorlar. 3 haftalık çok küçük evde imkan varsa tamamen ayırın odaları.

hayalnr

Teşekkürler odaları ayırmayı deneyeceğim artık