Kedi Sahiplenmek İstiyorum

rumeren

bır kedim var ikinciyide sahıplensem kavga ederlermi

5 CEVAP

Sangcu

Kedinizin karakterine bağlı eğer sosyalleştirdiyseniz sıkıntı olmaz

Heiter

Kedinize bağlı. Bazı kediler, evde "tek" olmayı istediği için ne kadar uğraşsanız yine de alışmaz veya diğer kediyi bunaltır. Bir de sonradan kısırlaştırma/doğum gibi değişimlerle bu durum değişebiliyor. Bizde öyle oldu. Dişi kedimiz gebe kaldıktan sonra erkek kedi onu rahat bırakmamaya başladı ve aylarca devam etti. (3 aylıkken tanışan kedilerimiz o zamana kadar gayet iyi anlaşıyorlardı) | Yine de, doğru şekilde tanıştırırsanız alışma ihtimali çok yüksek. Özellikle yavruyken bunu yapmanız, süreci daha kolay hale getirecektir.

Ahmedoo

kediniz yavru ise alın derim arkadas olurlar

VASVIYE

bende alıcaktım sonra bir arkadaşım seyahate giderken kedisini bana bıraktı 2 günlüğüne kavga ettiler ve hiç anlaşamadılar kedimde iki gün hiç mama yemedi ve sonra kedim bana küstü depresyona girme ihtimalide var bence kedin yavruysa al büyükse alma

VASVIYE

uzun süredir senle beraberse yanlızlığa alışmış olabilir