Kopek Beslemek Hakkında

rumeren

kedim var kopek alsam beraber egıtebilirmiyım

9 CEVAP

FulyaC

Tabikide. Bunu yapan bir sürü insan var :) güzel bi istediğiniz var. Şimdiden kolay gelsin

rumeren

acil cevap

rumeren

acil cevap

Ahmedoo

bence kopek alın egitılebilir

Sedef2626

Beraber buyudukleri icin anlasirlar

Cathorn

çok zor anlaşırlar baya uğraştırırlar sizi

Merhaba. Bunda kedinizin karakteri de çok önemli. Kediniz eğer hiperaktif, hırçın veya saldırgan bir yapıdaysa evin içinde her gün bir 3. Dünya Savaşı'na tanık olabilirsiniz. Ancak kediniz sakin, uysal, kendi halinde ise gayet iyi anlaşabilirler.

Aycadgnl

Anlaşıyorlar Köpek küçük olduğu sürece bir sıkıntı olmuyor çokta tatlı oluyorlar ;)

Elifmuzeyyen

Bizim bir kopegimiz 18 tane de kedimiz var iclerinde kopegimizi sevmeyip tuylerini kabartip pati atan da var uyurken ustune dusen de :') hatta sirtina çıkan da var. Bu kedinizin karakteriyle alakali. Kopeginize de kedinize zarar verme potansiyeli taşıdığı anlarda tepkinizi ona vurmadan hayir diyerek kmifade etmelisiniz ve tabiki potansiyel bazi zamanlar vardir ki örneğin her ikisi icinde gecerli özellikle kopek icin tabi mamasini yerken asla ne bir kedi ne bir kopek ne de siz yaklasmamalisiniz onlar icin bu bir tehdit olarak kabul ediliyor. Bizim kopegimiz bazen dislerini gosterip hirlayabiliyor mesela kediler suyundan ictiginde yemegine dokunmaya calistiklarinda vs vs. Her ikisi de birbirlerine zarar verebilme potansiyeli tasiyor bunu unutmayin kediler de pati atiyor mesela saldirabiliyor bizimki husyk kirmasi cok kucuk olmamasina ragmen kedilerden dayak yiyor diyebilirim her iki türünde farkli karakterleri vardir hatta ayni cinsten olan kedi veya kopeklerde bile farkli karakterler olabiliyor bazi genel karakterlerin disinda. Imkansiz degil tabiki kopek sahiplenebilirsiniz ama bence once kopegi olan bir arkadasinizi evinize davet edip kedinizin ne tepki verdiğini deneyebilirsiniz tutup yeni bir kopek evlat edindiginizde ya anlasamazsa ve onu geri birakmak goturmek zorunda kalirsaniz bu alacağınız kopege buyuk bir haksizlik olur iyi dusunmek lazim