Kedimin Ustunde Kirmizi Yuvarlak Bi Sey Cikti

Sedaegeths

Bi kac gundur elime geliyodu ama kedimin tuyleri fazla oldugu icin gorememistim bugun dikkatlice baktim kenarlari beyaz ortasi kirmizi yuvarlak bicimde buyuk bi sey cikmis ne olabilir

3 CEVAP

Tikih

Kedinin neresinde çıktı benim kedinin koltuk altında aynısı bar

Tikih

Var

Elifmuzeyyen

Benim kopegiminde karin kisminda var boyle hatta dişi köpeklerin göğüsüne benziyor küçük bir kirmizilik beyaz ucu yine de bi veterinere gösterin belki bir hastalığın habercisidir