Kedilerim Su Kapları İle Oynuyor

yascanmin

Kedilerim yeni oyuncak olarak su kaplarını seçtiler. Bütün suyu döküyorlar, vazgeçilmek için bir önerisi olan var mı?

4 CEVAP

PetlebiAlisveris

bir arkadaşımın kedisi su kabına su koyduktan sonra oluşan balonları izleyip sonra patlatıyor patisiyle, tabii her taraf su içinde kalıyor. kedileri vazgeçirmek için bir yöntem bilmiyorum ama belki su kaplarını daha az suyla doldurmak bir çözüm olabilir...

michellehazel

Benim kızım da yapıyor aynısını. Petshoplarda büyük köpekler için ağır metal kaplar var onlardan alırsanız dökemedikleri için bir süre sonra vazgeçerler :)

yascanmin

teşekkürler, az su koyarsam gündüz ben yokken susuz kalırlar diye korkuyorum. sorun aslında kabı devirmeleri değil, patilerini suyun içine sokup oyun oynuyorlar.

dogaonat0

Eğer patilerini suya koyuyorlarsa malum havalar sıcak hayvanlar serinlemek istiyor olabilir :)