Mama Konusunda Kararsızım

AyseBerraAydin

Anket

Proplan Junior
(3 oy)
Royal Canın Kitten
(2 oy)
Sanabelle Kitten
(1 oy)
Brit Çare
(4 oy)
Sizin önerdikleriniz
(4 oy)
Toplam (14 oy)

1 yaşından sonra N&D ye geçeceğim ondan önce hangi yavru mamasını kullanmalıyım ?
Kilosu 30 TL nin üzerinde olmasın mümkünse :)

6 CEVAP

Gul36

Bana sorarsanız asıl yavruluk döneminde N&D vermelisiniz ki gerekli besin ve vitamini alabilsin.

zhrsntrkl

Merhabalar,bence hiç bunlara gerek yok direkt N&D kitten verin,pahalı olduğuna bakmayın içinde kedinizin ihtiyacı olan tüm besin kaynaklaeı bulunuyor..

AyseBerraAydin

Teşekkürler vazgeçti zaten ND veya Petcurean alacağım sonra Orijen veya Acana'ya geçeceğim

Tikih

N&D vermenizi. öneriyorum çok kaliteli bir marka aynı zamansa gayet besleyici

AyseBerraAydin

Teşekkürler :)

Keremdogar

Kesinlikle n&d fiyatları 1,5 kg 120₺ civarı ama günlük tüketimi 20gr olduğundan 1 paket 72 gün yetiyor ve aylara vurunca daha tasarruflu oluyor alıcaksanız narlı tavuklu alın benim kedim daha lezzetli buluyor doğal olduğundan bazı hastalıkların çıkmasını engelliyor