Kedi Kumunun Kokulu Olması

AyseBerraAydin

Kedi kumunun kokulu olması ve kokusuz olması arasında bir fark var mıdır ? Kokulu ciğerlerine falan zarar veriyormudur ? Parfümlü sonuçta ve çoğu kedi kumu tozutuyor nihayetinde.

8 CEVAP

zuhall

Kokusundan cok az toz cikarmasi daha onemli. Koku biraz tercihe kalmis. Ben de uzun zaman kokulu kullandim, Sonra kokusuza gectim ecunku ben kedimin kum gibi kokmasindan hoslanmadim hic ama bazilarinin hosuna gidiyor.En son da dogal kuma gecis yaptim. Suan ne kokusu var ne tozu..

zuhall

Kokulu olarak everclean multiple cat kullandim. Sonra kokusuz everclean extra strength unscented.
Suan kullandigim da cats best okoplus clumping.Yalniz bunda koku yok derken kendi agac oldugu icin bir cam kokusu var ama ekstra katilmis parfumlu bir koku degil.

AyseBerraAydin

Teşekkürler hangi markayı kullanıyorsunuz acaba? Ben de karar verdim kokusuz alacağım fakat hangisi en az toz çıkarır bilmiyorum..

sonqkrall

zuhall acaba hangi markayı kullanıyorsunuz ?

AyseBerraAydin

Teşekkürler :) parfümlü kediye dokunmasın diye dedim koku pek önemli değil

Minikbella

Bence kokulu kullanılmalı çünkü tuvaletinin kotu kokmasini ve eve yayılmasını istemem. Kum olarak sanicat beyaz sabunlu kullanabilirsiniz iri veya ince sizin tercihinizdir

sadiyetas

ben proline kullanıyorum gayet iyi ama biraz tozutma var

AyseBerraAydin

Ben de proline kullanıyorum baya tozutuyor kedi her tuvaletten sonra 2-3 kere hapşuruyor değiştireceğim.