Kopek Beslemek Hakkında

kopek alsam kedimle gecinirmi

14 CEVAP

hilalkaya1

bence

hilalkaya1

kopek

hilalkaya1

alacakssanı

hilalkaya1

kediniz

hilalkaya1

kopeginizden

hilalkaya1

daha

hilalkaya1

buyuk

hilalkaya1

olmalı

hilalkaya1

kediniz

hilalkaya1

kopeginizle

hilalkaya1

anlasabilir

hilalkaya1

bence

FulyaC

Yaşı büyük bi köpek olucaksa kedilere olan tutumuna dikkat etmeniz gerekir. Yavru olacaksa eğer hiç sorun olmaz. Çok örneği var

Veranifer

Kedi veya kopeginiz buyukse problem cikma olasiligi kesin hele ki kediniz buyukse gecmis olsun arkadas olsun diye aldigimiz kopegimizle kedimiz tek kelimeyle birbirinden nefret ettiler stres vur gur kavga eninde sonunda alisacaklar ama anlasamama olasiligini goz onune almalisiniz hele kediniz tek kediyse gercekten cok kiskanabiliyorlar bana gore kopeginizi kisitlayarak kediyle alismasini saglayabilirsiniz kopekler ne kadar iyi niyetli olsada oyun oynamak istediklerinde kediye zarar verebilirler kopek buyukse bunu anlayabilir ama kucukse kedinin yaninda cok heyecanlanmamasi cok sert oynamamasi gerektigini ogretmelisiniz eger kediniz cok hareketli kopeginiz sakin ise tam tersini uygulamaniz lazim