Kopek Beslemek Hakkında

kopek beslemek istiyorum hangı ırk olu

2 CEVAP

Bakacağınız yer ve bütçe nedir? en önemlisi cidden bakacak mısınız?

KediliBaba

Sadec bakmakla olmuyor :)
İyi kaliteli bir mama ile beslemek lazım ev içindeyse kokusu,eve tuvalet yapması (belki 4-5 ay ),havlaması,yalnız kaldığında ve gece ağlaması,iheryerin tüy olması,evdeki herşeyi kemirmesi,sabah erken saatte ve akşam enaz iki kere ideali 3 kere dışarı çıkarılması(karda kışta yağmursa sıcakta)bunlar sizin başarabileceğiniz şeyler ise maddi durumunuz iyi ise (çünkü vet ücretleri özel doktor ücretleri kadar buda acil bir durumda 2-3 bin kenarda bulunması ve ona harcanabilmesi demek) neden olmasın umarım komşularınız gıcık değildir öyleyuse taşınmaya hazır olucaksınız olumsuz bir durumda :) kolay gelsin.