Ben Kedimin Mamasini Yuvasına Geldi Geleli Değiştirdim Surekli Bir Sorun Olurmu

Mamasini sık sık değiştirdim suan mama siparis ettim sureklo onu vereceğim artık bır sorun olmusmudur aşkım için

4 CEVAP

Tikih

Sürekli mama değiştirmenin bence ama dediğiniz gibi hep aynı markayı kullanırsanız çok iyi olur ben kedim de 2 kere mama değişikliği yaptım . Ama sonra royal camında kaldık . Kediniz çok tatlı maşallah

felishuman

Sürekli mama değişimi çok zararlı kediler için. Bir mamada karar verin ve onunla devam edin mama değiştirmeniz gerektiğinde ise geçişi kademeli olarak yeni mamayı artırıp eski mamayı azaltarak 10 güne yayarak yapın.

Teşekkür ederim bende kullanıcam bakalım sureklı

cakil19921

Aynen kedide alerjiye neden olabilir bazi mamalar