Kedim Gozlerı Uclarında Kahverengi Capak Oluyor Ara Sıra Sorunmudur Bu

Kedimin gozunun ucunda

6 CEVAP

Minikbella

Bu bir sorun olabilir. Bunlar kediler agladiktan sonra kurur ve orada kalır yanı bunlar aslında gözyaşları dır veterinere götürüp temizletebilir veya veterinerden satın alıp evde kendiniz temizleyebilirsiniz

nraydnnn

Benim kedimin de türünden kaynaklanan benzer bir problemi var, her gün düzenli olarak demlenmiş çaya pamuk batırarak siliyorum. Siz de ihtiyacı oldukça aynı yöntemi kullanabilirsiniz.

Bende bundan sonra oyle yapacagım

zhrsntrkl

Merhabalar,sabahları benim kedimde de oluyor çapak o.. Ben elimle alıyorum.. Çok normal bir şey korkmaya gerek yok..

GoZlerinde capaklanmada olmaya basladi bende artik cayla sılıyorum goz yası damlası sıkıp temizliyoruz capaklarini ve damla sıkıyorum azalfı ve gayet ıyı bebegım

Keremdogar

O sadece uyku sonrasında çapak oluşuyor endişe edilecek durum yok