277 Tlye 10 Kg N&D Kedi Mamasi

rufus

Burada 277 tlye dusuk tahilli kisirlastirilmis 10 kg kedi mamasi buldum. Daha once buradan alisveris yapan var mi? Guvenilir midir?

7 CEVAP

felishuman

Ben nerdeyse bütün alışverişlerimi burdan yaptım güvenli ve sıkıntılı bir yerde olmama rağmen çok hızlı gönderim yapıyorlar

aksoy65

Petlebide sorun yaşamadım hiç

rufus

Ben de senelerdir petlebiden alisveris yapiyorum ama sordugum yer burasi -> https://www.***********.com/n-d-tavuk-etli-narli-kisirlastirilmis-dusuk-tahilli-10-kg-yetiskin-kedi-mamasi-p-PTFAR8606014100754?magaza=mayapets#reviews

AyseBerraAydin

Kapalı olduğu için hiçbir sorun çıkmayacaktır ayrıca 10 kg olunca normal olur.

felishuman

Kusura bakmayın artık renk ayrımı da yapamıyorum heralde:) *********** güvenli bir site satıcıların da çoğu güvenilir. Sorduğunuz ürünün satıcısının da puanı yüksek ben olsam direkt alırdım:)

Balimbesiktas

279 tlydi 1 saat sonra yeniledim sayfayı 283.90 olmuş fiyatı... neye göre yükseltiliyo acaba..

AyseBerraAydin

Bu linktekinin fiyatı yükselmiş Buna ve buna ne dersiniz ?