Tam Teşekküllü Bir Kedi Hastanesi Arıyorum

aksoy65

Merhabalar, dostum meley 1 yaşına girmek üzere ve olduğum bölgede çok da iyi veterinerler yok, bana önerebileceğiniz büyük ve veteriner doktorları çok şyi bir kedi veya hayvan hastanesi var mı? Check-up falan yaptırmak rutin bakımlarını yaptırmak istiyorum. İl farketmez. Şimdiden teşekkürler

7 CEVAP

kedilimadam

Başkent Hayvan Hastanesi'ni önerebilirim gönül rahatlığıyla.

friolera

merhaba, ankara'da bir kedi hastanesi varmis, gectigimiz ay bir belgeselini izlemistim ama malesef ismi aklimda kalmamis belki arastirmak istersiniz

aksoy65

Cat hospital dediğiniz yer de onunla ilgili internette okuduğum yorumlar biraz çekinmeme sebep oldu

friolera

iyi ya da kotu diyemem zaten, sadece varligindan haberdarim, dedigim gibi iz tvde belgeseline denk gelmistim

betulaltundal

Başkent hayvan hastanesinden biz de çok memnun kalmıştık.

deniz_berkan

İstanbul etiler terapist

sadiyetas

başkent hayvan hastanesi