Yavru Kedı Icın Pro Choice 38 Kitten Mi Royal Canın Citten Mi ?

suledogac

Merhaba arkadaşlar. Kedim 2.5 aylık İran kedisi. İlk mama olarak Royal canın Kitten kullandık. Ama bazı arkadaşlar sürekli aynı mamayi vermememi değiştirmemı söyledi. Pro choice 38 Kitten kuzu pirinç maması mi yoksa Royal canın Kitten mi? Kuru mama hakkında pek bilgim yok sizce ?

2 CEVAP

dollfacepersian

@Felishuman'a katılıyorum ama bence RC'ye vereceğiniz butçeniz varsa Pro Choice 'den daha kaliteli mamalar tercih etmenizi tavsiye ederim. Örneğin Acana,Now fresh,N&D,Go! gibi mamalar olabilir

felishuman

Öncelikle sürekli aynı mama vermenizde bir sakınca yok. Kedinizin yaşını, kısır olup olmamasını ve sağlığı hakkındaki her şeyi dikkate alarak seçtiğiniz mamayı sürekli kullanabilirsiniz. Sorduğunuz iki mama arasından Prochoice’ı öneririm RC’nin yanına bile yaklaşmayın, içeriği iyi değil.