Sanabelle Kitten ?

AyseBerraAydin

Sanabelle Kitten 10 kg almayı düşünüyorum Buradan. İyi mıdır Sanabelle ? Kullanan var mı ?

9 CEVAP

AyseBerraAydin

Soruyu 1 ay önce sormuştum kedime mamasını aldım bile ND Kitten kullanıyorum :)

Gul36

Onur, N&D mümessili gibisin. :D

onurtemiz

@gul36 ne kadar mama konusuna taktığımı sen bilirsin :-) Gerçekten uzun araştırmalarım sonucu bir hayvanın ömrünün sonuna dek ND ile beslenebileceğini gönül rahatlığı ile diyebiliyorum

KediliBaba

''N d kitten
güzel cidden''

onurtemiz

ND alarak en harika işi yaptınız kedinin tüm ömrü boyunca Nd çeşitlerinden kullanabilirsiniz ND üstün bir mama Orijen ve Acana gibi pahalı değil. Orijen bir numara Acana iki numara ise ND kesinlikle 3 numara olur hatta ikiyi oynama potansiyeli de var. ND gerçek bir mamadır.

beautifulcat

kullanmadım ancak methini çok duydum, etrafımda kullanan pet ebeveynleri gördüm oldukça da memnunlar
yalnız ilk alışınızda 10 kg almanızı önermem, belki yemez belki dokunur ziyan olmasın sonra

onurtemiz

Matisse Kitten ı alternatif olarak yazıyorum

AyseBerraAydin

@Gul36 Hahaha :) Aynen öyle

titrekpasa

sponsorluk almış sanırımm :D :)))