Köpek Uykusu

Cansu155

2aylık köpeğim var pekinez cinsi 2gün önce aldım sürekli uyuyor brz oynadıkdan sonra neden bu uyuma isteği var çok merak ediyorum ilk evcil hayvanım hareketlerini takip ediyorum ama neden öyle oldugu h anlayamıyorm

5 CEVAP

FulyaC

Yemek tuvalet oyun uyku :) yapacak başka bişeyi yokki henüz. Sadece daha bebek oldugu için hepsini sık sık sürelerle yapıyor o kadar :) Eğer iştahında keyfinde bi sorun yoksa endişelenmeyin. Daha yemek yerken bile yorulacak bi durumda çünkü :) benim yavrum o kadarlıkken bazen kalkıp yiyemiyodu bile yorgunluktan. Yattığı yerden ben yediriyodum öğün kaçırmasın diye.

Mehmettosn

Merak edecek bir şey yok bebekler gibi büyüme döneminde onlarında oyun ve uykudan başka dertleri yoktur

Sedef2626

Benimde oyle fırtınam bebek daha oda uyuyor hatta ruya goruyor sanirim sıçrıyor bazen hickirikta tutuyor

FulyaC

Sıçrayarak uyanmayı bizde çok yaşadık ama size ve yaşadıgı ortama uyanınca hiç bi sese tepki vermiyo artık mışıl mışıl uyuyor. Hıçkırık zamanla azaldı bizim :) horladıgı zamanda cok sevimli oluyolar. Ama bizimki horlamıyo artık :))

FulyaC

Yasadıgı ortama alışınca demek istemiştim