Hileci

Scot

Yarismada sevilayucar diye bir kiz 1 gecede 42 begeni almis hesaplara bakiyorum hepsi fake.1,2tane gercek hesap var.tekir kedi yazmis cinsine alakasi yok.kedide kebdinin degil tahminim.bu kisiyi nasil sikayet edebiliyoruz hakki olmayan birinciligi alicak

12 CEVAP

Tikih

Scot bende sizin kedinizin beğendim.ve önerdim.ancak daha 1gün önce 4 pati alan bi kedi 1 gecede sizin önünüze geçmiş.bende bir aksilik var gibi hissetmiştim

Tikih

Hem bir de görüntü bulanık internet en alınmış gibi .kedinin ismine şila yazmış ama resmin altında kışa yazıyor.çok sinirlendim.kedilerimizin ve bizim halimizi yiyor

Muzeyyennb

Sahte hesaplar kendi kendine gidiyor zaten sıkıntı yapmayın :) yani beğeni düşüyor

Scot

Bilmiyorum sayfasindada yorumlar yazili hileci seni gercek hesap degil bu diye.benim kazanmamam onemli degil ama onun kendi kedisi bile olmayan bi resimle 1.olmasi haksizlik olur onca insana

Scot

İns oyle olur

Tikih

Pardon mişa yaziyor

Tikih

Pardon hakimizi yiyor

Scot

Evet hakkimizi yiyo

aynen bende gordum

ama sonunda fotografı kaldırıdı

Scot

Evet kaldirmis sikayet eden coksa demekki.