Fake Hesap Sorunsalı Ve Haftalık Resim Yarışması

yusufSahbaz

Anket

Fake hesap şikayet butonu açılsın
(29 oy)
Fake hesap açanlar banlanıp siteye giremesin
(28 oy)
Yarışma kaldırılsın
(12 oy)
Böyle devam etsin
(3 oy)
Toplam (72 oy)

Petlebi kullanıcısı arkadaşlar bu siteyi severek kullanıyoruz fakat bazı gereksiz kişiler yüzünden sitenin haftalık resim yarışması linç ediliyor. Gerçekten hak eden arkadaşlar kazansın istiyoruz fakat bazı kendini çok zeki zanneden insanlar fake hesaplarla kendi resimlerini beğenerek dürüst olmayan bir şekilde ödül kazanmaya yoluna girişiyor. Bu konuda rahatsız olan sadece ben olmadığımı düşünüyor ve bu rahatsızlığımı dile getiriyorum. Bence bu şekilde bir paylaşım ve beğeni yapmaya çalışan kişileri burada ifşa ederek herkesin haksız rekabete karşı olduğunu göstermesi gerektiğini düşünüyorum. Tahminimce bu haftaki fakecimiz: Sevilayucar01 adlı kullanıcıdır, beğenilerinde bulunan edaa ecee eceeee vb gibi kullanıcılar gerçek hesap değildirler.

19 CEVAP

KediliBaba

aynen

KediliBaba

ömaksat kaç kişiye petlebiyi duyururuz.(sadece duygusal)

Elena-alifa

Kesinlikle çok haklısınız kaç haftadır fotoğraf yüklüyorum en fazla 10 beğeni geliyor yada 4 felan 2 gunde fakat daha yeni yüklemiş olan fotoğraf bazen saniye içinde 20 beğeni 30 beğeni oluyor haksızlık aslında kimse kimsenin hakkını yemezsin ben teker teker herkesin fotoğraflarını beğeniyorum böyle haksızlık olunca çok üzülüyorum.

selinlilaaa

25 tl için bir sürü fake hesap açmaya tenezzül eden işsiz bir insandan ne beklenir ki bırakın alsın 25 tl sini belliki çooook muhtaç arkadaş :) özelden yazsın bana para gödereyi o işsiz arkadaşa