Siparis

Sedef2626

Buradan siparis verdim boyle bi mesaj aldm ama aranmadim bilgisi olan varmi
Sn. SEDEF BEYAZKOC, 20209694 nolu siparisiniz kaydedildi.Size telefon ile ulasip onay aldiktan sonra, urunlerinizi en hizli sekilde kargoya teslim edip, sizi bilgilendirecegiz.

3 CEVAP

Castielthecat

Sizi arayıp onaylıyor musunuz diye soracaklar aldıklarınızı söyleyip, siz de onaylıyorum diyeceksiniz ve kargoyla gelecek. Her şey için bilgilendirme mesajı alacaksınız bu arada :)

Sedef2626

Bugun 3.gun ne zaman ararlarki

AjmetMeret

3 kere kayıtlı telefonu arıyolar sonra sipariş iptal ediliyor