İç Dış Parazit İçin Önemli Lutfen

suledogac

Arkadaslar geçen hafta kesime iç-dış parazit için veteriner bi hap vermişti yarısını orada soktu ağzına yarısını da 1 hafta sonra ver dedi. Şimdi verdiği hapi kedime vermek için baktığımda "drontal dog" yazıyordu. Ayrıca orada iğne ile yaptığı her neyse kedi bayagi bir inledi bağırdı miyavladi ve ön bacaginin o taraftan yaptı. Acaba normal ben mi abartiyorum. Yoksa anormallik mi var ?

2 CEVAP

Bence veterinerinizi değiştirmelisiniz. Bu tarz veteriner "hataları" çok duyuyorum.

AyseBerraAydin

Drontal Dog köpekler için parazit ilacıymış. Kediniz için yarım yarım vermesinin sebebi bu olabilir. Ama siz tabii ki de veterinerizr gidip veya arayıp bunu söyleyin. Ası hakkında bilgim yok maalesef