Kedim Kısırlaştıktan Sonra Veterinere Gideceği Zaman Taşıma Çantasına Çişini Yapıyor

Acaba kısırlaştıktan sonra veterinere giderken yine ameliyat olacağından mı korkuyor Bilemedim ama kısırlaştıktan sonra her veterinere götürdüğümde çiş içinde buluyorum

2 CEVAP

Heiter

Belki stresten belki de taşıma kabına sinen idrar kokusundan olabilir.

Minikbella

Evet çantayı iyice temizleyin kokusu kalmasın yoksa bu dönüşümlü olarak devam edebilir