Diet Mamalar Sadece Veterinerlerde Mi Bulunuyor ?

Sutunannesi

Arkadaşlar kedime gastroenteric diet mama almamızı tavsiye etti veterinerimiz klinikte vardı 2 farklı marka fakat ben internette araştırarak alırım ikisinden biri diyerek almadım. Şimdi internete bakıyorum ama yabancı siteler haricinde satan bir mama sitesi bulamıyorum. Diet mamaları sadece kliniklerden mi alabiliriz

5 CEVAP

deniz_berkan

diyet mamalar genellikle veterinerde olur. ben şu ana kadar hiç normal satış sitelerine rastalamadım ki zaten ambalajları bile değişik oluyor .

brkin07

Aslında internet sitelerinde bulunması gerekiyor ben geçiçi bakmak için aldığım oğluma veterinerin önerisiyle internetten almıştım

Sutunannesi

İnternette bulamıyorum sadece yabancı sitelerde var

Sutunannesi

?!!

Minikbella

Sadece veterinerlerde bulunur diye bir şey yok internetten veya petshoplardan temin edebilirsiniz