Dişi Kedim Bahçeye Çıkmış.dışarıda Erkek Kedi Varmış. Bir Şey Olmuş Mudur? :(

Merhaba arkadaşlar. Bugün kedim 10dk bahçedeymiş annem kapıyı kapatmayı unutmuş ve bahçeye çıktığımızda kedim biraz ileride tavuklara bakıyordu kapının önünde de erkek kedi vardı sizce bir şey olmuş mudur? Endişeleniyorum. Daha önce hiçbir karşı cinste kediyle karşı karşıya gelmedi. Eğer çiftleşme olduysa nasıl anlarız? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

5 CEVAP

Heiter

Kızışma belirtileri bitecektir ve birkaç hafta sonra gebelik belli olacaktır. Şimdilik anlamanın bir yol yok malesef.

sophiee

Kediniz bahçeye çıktığında kızgınlıkta mıydı?

sophiee

Çiftleşmemişlerdir diye umuyorum. Kızgınlıkta değilse erkek kediyi o türlü pek yaklaştırmıyor kendine dişiler :))

Hayır ilk kızgınlığını iki hafta önce bitirmişti.

Annem de dedi birbirlerine bakmıyordular diye. Çok teşekkür ederim şimdi daha da rahatım 1 hafta sonra kısırlaştırıması olacak inşallah bir şey çıkmaz.