Sizce Kedim Hamile Mi ?

Amedsoner

Yaklaşık 45 gün önce kedimizi ciftlestirdik ama hiç bir hamilelik belirtisi yoktu. Bu günlerde biraz karnı şişti. İştahı açıldı. Yani ultrasonik gözleriniz olmadığıni biliyorum ama fiziki olarak görünce anlarsınız diye soruyorum :)

11 CEVAP

Amedsoner

Kardeşim benim kedilerim ben bakıyorum. Hiç birini sokağa atmadım. Atmayacagim da. Daha önce de yavruladi. Herkes mis gibi bakıyor. Hepimiz çok seviyoruz. Ailecek bakıyoruz. Git kedileri hamileyken sokağa atanlara duyar kas.

lucywhite

Büyük ihtimalle ama yinede veterinere kontrole götürün derim

Bsragl5

hamile görünüyor :)

Heiter

Hamile görünüyor. Sağlıklı bir doğum olsun inşallah.

olmayabilirde

felishuman

Hamile olma ihtimali çok yüksek çünkü hamilelikte meme uçları iyice şişip belirginleşir. Öyle görünüyor:)

Amedsoner

Umarım hamiledir torun sevmeyeli çok oldu :) ptesi vete götüreyim de net bir kontrol olsun :) ona göre davranalim ona :)

Minikbella

Kesinlikle hamile olmalı ama siz yine de veterinerinize gidip ultrason çekin kaç torununuz olacağına bakin da ona gore önlem alın ne olacağını bilemeyiz değil mi :D

Mino

Kesin hamile 3 hamile kedim oldu görünce anlayabiliyorum artık :) umarım kolay bi doğum olur şimdiden hayırlı olsun torunlarınız:)

olabilrde

Ece5

Yeni yeni yavrular
Ve dışarda olan onca yavru
Ve yine benim bulup ölmesin diye evime getirdiğim yavrular siz doğurtun nasıl olsa birileri bakar dimi ne güzel hayat ya valla