Ankara İçi Cins Kedi İstiyorum

Become

Ankara içi ücretsiz british shothair gibi kediler bulabilirmiyim sahiplenmek istiyorum...

16 CEVAP

AyseBerraAydin

Neden cins istiyorsunuz ki ? Barınakta ve sokakta bizlere ihtiyacı olan o kadar kedi varken. Bu konuyu size bırakıyorum ciddi ciddi düşünün bence tekir kediler de gayet tatlı British shorthair olunca bir farkı olmayacak emin olun.Neyse soruya dönecek olursak yavru ve düşük ücretli bulmanız zor ancak buraya ve şuraya bakabilirsiniz. Ama bence tabii ki bir kediyi o küçük kafeslerden kurtarmanız. Eğer renge bakıyorsanız ben kendimi aldığım barınakta gri whiskas gibi sarı gözlü tekir gördüm. Siz de böyle kediler bulabilirsiniz. Bir barınağa gidin mutlaka size uygun canınızı yakın bir kedi bulacaksınız siz onu bulmasanız o sizi bulacak emin olun.

Scot

Ucretsiz bulabilecegini sanmiyorum.a kara kedisi belki bulabilirsin.internnetten ucretsiz kedi ilanlarina bak.ankara diye sorgulat.biraz zor ama cins kedi

Scot

Ankara kedisini uygun fiyata bulabilirsiniz.ankara kedileride cok tatli.

Scot

Buraya bakin siE ucretsiz kedi buldum

Scot

05327815165 ilan sahibinin numarasi.ucretsiz ankara kedisi sahiplendiriyor.irtibata gecin isterseniz

Scot

Tamam bende sizin icin arastiririm.size yazarim ozelden

Become

Tamamdır tekrar teşekkürler yavru saf beyaz normal kedi de olur :)

Scot

Tmm

Veranifer

Rengine ve cinsine gore aliyorsaniz teceubniz olsa bile kediyi sahiplenmemnizi oneririm disarda sokaklarda bircok yavru sahiplenmeyi bekleyen kediler va tavsiyem eger bakabilecekseniz ilerde bu buyudu bunun saglik sorunu cikti bu cirkin diyip birakmayacaksaniz sahiplenin facebook instagamda ankara icinde kedi sahiplendiren bircok gonullu kruluslar ya a bireysel ilanlar var onlari arastirin ama gercekten rengi ve gorunusu sizin icin en onemli seyse sahiplenmeyin ilerde saglik sorunu cikar gider en sevdiginiz esyalarinizi kirar cizer katlanabilirmisiniz bunu dusunun

LoveAnimals

size 3 site önerebilirim Pet arkadaş Petlebi Mihav

LoveAnimals

he tabi sahibinden.com da ücretsiz british shortair exotic shortair mavi rus angora kedisi [ genel bilinen ismiyle Ankara kedisi

Become

Biliyorum Ücret makbul olabilir 1200 gibi olmazsa tabi

Become

Yavru gerek alıştırmam için büyük alışması zor olur bu kaç aylık tam ben kedinin ilanina gidemiyorum İlginiz icin Teşekkürler bu arada

Scot

Rica ederim arastirip bulabilrisiniz aslinda ben burdan size resim gonderemiyorun