Yavru Kedi Kuma Alismiyor

Snrysmn

Sokakta yavru kedi buldum ancak kuma alıştırmadim acaba ne yapmam gerek

2 CEVAP

Minikbella

Kedinizi gozlemleyin ve tam tuvaletini yapacakken alıp tuvaletine koyun . minik patilerini ellerinizle tutun ve eseleme hareketi yaptırın eğer çıkarsa onu alip tuvaletini buraya yap deyin ve geri koyun boyle boyle onun tuvaletini oraya yapmasını sağlayın zaten ilk tuvaletinde sonra da otomatik olarak kedi kendi diskisinin kokusunu alıp oraya yapacaktır

Keremdogar

Cinsel organını ıslak mendil ile veya ıslak pamuk ile silin ve kuma bırakın çıkmaya çalışırsa geri kumuna koyun çünkü %90 ihtimalle 5-10 dk sonra yapıyor