Kedi Tırmık İzi

Damlamiaaaa

Kedim kolumu tırmalamıstı ve suan iz kaldı ne yapmam gerek

5 CEVAP

Castielthecat

Antibakteriyel sabunla yıka ve üstüne terramycin sür, bir kaç gün uygularsan geçer

Damlamiaaaa

Teşekkürler: )

sophiee

Terramycin sürmeniz şart değil aslında antibiyotik merhem sonuçta. Temizlemeniz ve ara ara nemlendirmeyiniz yeterli. Çok derin bir çizik değilse şayet (kesi boyutuna ulaşmamışsa) iyileşecektir iz kalmaz.

sophiee

Nemlendirmeyiniz değil nemlendirmeniz olacaktı.

Minikbella

Sabun ve su ile iyice yıkayın üstüne kolanya surun bu mikropları kiracaktir bir de antibiyotikli cilt merhemi surerseniz mis gibi olur bu merhemi eczanelerden temin edebilirsiniz :)