Kedim İki Üç Gündür Aç

Merhaba. Kedim ankara kedisi 2 yaşında kısır bir dişi, iki gündür bişey yemiyor sadece su içiyor onun dişinda micho ve proplan bayılarak yediği mamalar ve yaş mamasını dışkısını kapatır gibi kapatma hareketi yapıyor ne yapcamı şaşırdım yemeyince tuvaletede çıkmıyor tabi normalde yumurta ciğer ton balığı falanda yemez asla sadece kuru ve yaş mama

3 CEVAP

Minikbella

Sevdiği yas ödül mamaları varsa kendi kullandığı kuru mamalarla karıştırarak vermeyi deneyebilirsiniz. Belki ödül mamasiyla birlikte onu da yer ve iştahı artabilir. Olumlu sonuçlanırsa ödül mamasini en yakin bir zamanda alıştıra alıştıra kesmenizi tavsiye ederim çünkü bu sefer ödüle alışır ve sadece ondan yemek ister bundan kaçınmalısınız

AyseBerraAydin

Benim kedim de yemek yemediğinde @Minikbella nın dediği gibi ödül mamasını karıştırıyorum ve bizim kedi tavuğa bayılıyor dışardan tavuk kokusu duysa tavuk verene kadar miyavlar sizin kedinizin de sevdiği bir şey varsa tavuk gibi vermeyi deneyebilirsiniz.

zuhall

Oncelikle kullandiginiz mamalarinizin markasini degistirin.. kedinizin iyiligi icin icerigi daha iyi ve kaliteli mamalara gecin.