Kedilerin Bıyıkları Gökülür, Yenilenir Mi?

Cathorn

merhaba bir kaç gün önce kedimin bıyıklarından bazılarının kırılmış, kopmuş, kesilmiş gibi olduğunu fark ettim ve çok kısa bıyıklar var ve sanki kırılmış gibi değilde yeni çıkıyormuş gibi neden böyle durum olabilir? kedim 4-5 aylık, bıyıkları tekrar uzar mı? fotoğrafını bir türlü çekemedim çekersem koyarım.

5 CEVAP

Gul36

Benimkinde de oluyor aynı şey arada bir. Geçen yatarken kafasını koyma pozisyonundan bazı bıyıkların kıvrıldığını ve ortalarında iz oluştuğunu gördüm. Sonra o yerlerden kırıldı bıyıklar. Ama yerine yenisi çıkacak tabii ki, endişelenmeyin. :)

Cathorn

sağ olun teşekkürler

Cathorn

dökülür*

Cathorn

güncel

felishuman

Ben de geçenlerde su kabında bıyık gördüm şaşırdım, demek ki dökülebiliyormuş:)