Kedim Çok Yiyor

15 aylık olan kedime 22 mayısta 5 kilo mama almıştım bugün baktığımda çok az kaldığını gördüm şubat ayında kısırlaştırmıştim sizce çok mu yiyor normalde ayda 1.5 kilo yiyordu bana çok geldi

4 CEVAP

betulaltundal

Özellikle kısırlaştırılmış kedilere mama verirken ölçekli vermek gerek çünkü çok kolay kilo alıyorlar. Kilosuna göre kaç gram vermeniz gerekiyorsa bakıp gün içerisinde ikiye bölerek verebilirsiniz.

Minikbella

Kedilerin kilo alması sağlıkları için bir problemdir. Bunu önlemek için diyet mama veya mamalarini azaltarak verebilirsiniz

Kedim 3.3 kg şişko bi kedi değil

sadiyetas

günlük ölçeğini ayarlayıp verin ardından çok dokunmayın