En Uygun Yavru Kedi Maması Hangisidir??

Minikbella

Yakin zamanda bir yavru kedi sahiplenecegim. Yavru kedi maması hakkında bir çok araştırma yaptım fakat kedicigim için en uygun kedi manasının hala hangisi olduğuna net bir karar veremiyorum. Alacağım mama hem güvenilir hem kesimin iştahla yiyebileceği hem de uygun fiyatlı olursa çok sevinirim. Çünkü aliem maddi açıdan pahalı olduğu için açıktan yavru kedi maması alacaklar ben kedimin sağlıklı büyümesini istiyorum. Çok zor durumda kaldım açıktaki manalara hic güvenmiyorum. Ne yapmam gerek onerileriniz nelerdir. Lütfen gerçekten ucuz ve güvenilir mamalari onerin yoksa kesim çok sağlıksız buyuyecek

16 CEVAP

zhrsntrkl

Merhabalar,fiyat olarak biraz yüksek ama ben N&D'den yanayım en ideali bu..