Golden Retriever Cinsi Köpegime Bundan Sonra Kuru Mama Versek?

Didempamuk

10 aylık golden retriever cinsi köpegim var ve bu zamana kadar pişmiş tavuk vs. Ile besliyorum ama artık yemiyor kuru mama versem acaba sakıncası olur mu??

5 CEVAP

Didempamuk

Teşekkür ederim iyi bir mama önerebilirmisiniz

Muzeyyennb

Tabiki. Orijen ve acana harika mamalardır. Çoğunluğu etten oluşuyor :) güvenle alabilirsiniz. Ama ilk başta 2 veya 3 kg alın bakın yiyor mu yiyorsa daha büyük alirsiniz _

Didempamuk

Çok teşekkür ederim

Didempamuk

Çok teşekkür ederim

Muzeyyennb

Kuru mamada ilk basta sıkıntı olacaktır yani sürekli etli ürünlerle beslendiği için ilk günlerde yemeyebilir. Kaliteli ve içeriği iyi bir mama almaniz gerekiyor.