Golden Retriever Cinsi Köpegime Bundan Sonra Kuru Mama Versek?

Didempamuk

10 aylık golden retriever cinsi köpegim var ve bu zamana kadar pişmiş tavuk vs. Ile besliyorum ama artık yemiyor kuru mama versem acaba sakıncası olur mu??

3 CEVAP

FulyaC

ND tahılsız bal kabaklı medium maxi ırk mamayı öneririm. İlk zamanlar mamaya alışana kadar neyle besliyosanız onunla karıştırarak verin. Ve yine yemiyorsa baya yormanız lazım bi gün yemez iki gün yemez ama yorulunca acıkıp illaki yiyecektir

Didempamuk

Ve ıyi bir kuru mama önerirseniz mutlu olurum

AyseBerraAydin

Acana, Orijen, N&D, Taste of Wild iyi markalardır. Ve kuru mamaya yavaş yavaş başlayın ilk önce kuru mamaya tavuk katın veya su ile ıslatın