İri Taneli Kum Tavsiyesi

iozksn

Merhaba,
Bir süredir *********.com'dan aldığım iri taneli (2-5 mm) kumu kullanıyorum. Topaklanma ve koku konusunda çok sıkıntılı değilim ancak temizlerken toz yapması söz konusu ve her ne kadar iri taneli diye almış olsam da bizim Fıstık patilerinin içinde taşıyıp her yere dağıtıyor kumları ve en büyük sıkıntımız da bu konu.
Bana mümkünse benzer fiyat aralığında (10 kg'ı 15-20 TL) fakat biraz daha iri taneli ve mümkünse o kadar toz yapmayan kum önerebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

sadiyetas

proline iyi bi kum en azından koku sorunu çok olmuyor ama iri taneler patilere zarar verebiliyor...

iozksn

Hay allah, yanlış yere sormuşum soruyu, şimdi fark ediyorum. Lütfen kusura bakmayın, eğer mümkünse silinsin, ben doğru yere tekrar açarım soruyu.