Kedim Düştü!!!!

Cathorn

şu an elim titrerken yazıyorum evde yalnızım kedim camdan bakmayı çok seviyordu camları kapatınca bakmasına izin veriyorduk sonra bi ses geldi arka yağını kalorifere çarpmıştı çok kötü miyavladı sonra ayağını yaladı yürüdü ama ayağına basamadı sonra biraz daha yürüdü şimdi rahat basıyor eskisi gibi kontrol ettim biraz ama kırılmış gibi değildi sadece incinmiş midir? çok korkuyorum çok üzüldüm :( ne yapmam gerek ?

7 CEVAP

ursaminor

Oh neyseki aman yani panik oluyor insan okuyunca :)

Hiçbir şey olmaz merak etmeyin. Ufak tekef sancıları onlar yalayarak tolere ederler. Fıstık çok sarsak bir kedidir mesela, sinek kovalarken durmadan düşer cam pervazlarından yere. Alışkınım ben. Bir şey olmaz merak etmeyin :)

ursaminor

Nereden düştü? İçeri mi dışarı mı? Hiç anlaşılmıyor ki yazdığınızdan olay...

Cathorn

üzgünüm heyecanla yazdım evin içerisine camdan bakarken düştü

Cathorn

ama şu kaloriferlerin kenarlarında + - olan yuvarlak şeylere ayağını çarptı

Cathorn

şu an uyuyor

Cathorn

çok teşekkür ederim içim ferahladı sağ olun :)

sadiyetas

eğer yavruysa dikkat edin bu gibi durumlar zarar verebilir çünkü kemikleri yeni yerleşiyor...