Kedim Durduk Yere Benden Korkuyor

sadiyetas

yavru kedim bir anda durup dururken benden korkuyor neden acaba :(

3 CEVAP

Heiter

Cathorn'a katılıyorum. Eğer bahsettiğiniz davranış kulakları geriye indirip birden kaçmaksa oyundur o. Özellikle de gırtlaktan gelen ilginç bir ses eşlik ediyorsa buna, kesinlikle oyun oynamak istiyordur. Durduk yere de yapabilir veya sizin normal bir hareketiniz üzerine de yapabilir. Örneğin siz su içmek için koltuktan kalkarsınız, kediniz bu davranışı kovalama sanıp kaçmaya başlar.

Cathorn

o korkma değile bir çeşit oyun oynama olabilir belki

Minikbella

Bende katılıyorum kedinizle daha çok vakit geçirip oyun oynayabilirsiniz. Yavrunun cani oyun çekmiş :)