French Buldog Cinsi Oğlumun Hastalığı Nedir Yardımm :(

Ares95

french buldog cinsi oğlum var 4 gündür benimle geldiği gün ishaldi şimdilik çok şükür atlattık gibi ancak tuvaletini tutamama gibi bi sorunu var istemsiz şekilde sürekli büyük küçük tuvaletini kaçırıyor yürürken oynarken uyurken kakasını dahil tutamıyor İshalden dolayı düşündüm başta şimdilik ishal geçti sorun devam ediyor sebebi nedir çok endişeliyim :((

3 CEVAP

Ares95

Belirtmeyi unutmuşum 2 aylık daha. Veterinere götürdüm parazitleri yapıldı ishali de düzeldi gibi tam katı olmasa da en azından ishal denebilecek kadar değil. Poposunda tahriş ve kanamaları var küçük küçük krem sürüyorum ancak çok endişeliyim bu tuvalet konusunda en azından oturarak yapsa keşke istediği yere yapsın ona da razıyım :(

Ares95

Yok mu yardımcı olabilecek fikir sahibi birisi...

Aycadgnl

Daha çok küçük benimde french buldog cinsi köpeğim var o aylarda tutamıyorlar tuvalet eğitimleri biraz geç oluyor . Ama söylediğin diğer şeyler bizde hiç olmamıştı imkanın varsa bir veterinere götürsen çok daha iyi olur . Tuvalet eğitimii bir 2 3 ay daha yorar seni .