Tavuklu Mama ?

Minikbella

Arkadaşlar tavuklu mama mı yoksa diğerlerinden mi almalıyım tavuklu mama daha fazla tüy döktürüyor diyorlar ama karar veremedim yine de size sormayı tercih ettim

3 CEVAP

Minikbella

Kedim küçük bir kedicik olacak bilgileriniz için çok saolun :)

Muzeyyennb

Yaz aylarinda tavuklu mama genelde tercih edilmiyor ama tüy dökümü hakkinda bir fikrim yok..

Castielthecat

Balıklı mamaları tercih ederseniz tüy bakımı açısından daha iyi olur, ama kedinin tercihine ve yaşına da bağlı. Mesela yavru kediler bazen et ve balık ürünlerini kaldıramayabiliyorlar bu nedenle küçük yaşta tavuklu kullanmak daha uygun olabiliyor. Ama kediniz büyük bir kediyse etli ya da balıklı bir mama tercih edin bence. Dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz.