Hangi Veteriner ???

Minikbella

Merhaba bursadaki hayvan severler . Bursa/ osmangazi de bana tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir veteriner var mi acaba ?

2 CEVAP

Gul36

Osmangazi'de değil ama, Otosansit içinde Yıldırım Veteriner Kliniği var benim bildiğim ve güvendiğim. Size aşırı uzak değilse belki gidebilirsiniz. Ben daha önce gittim ve Vet. Ali Bey'in ilgisini çok beğendim. Çok da iyi bir doktor benim görüşüme göre.

Castielthecat

Bursa/nilüfer tarafı için de veteriner yazabilir misiniz? O kısma taşınacağım ve o şehirdeki veterinerleri hiç bilmiyorum