Kedim Neden Öyle Yapıyor

Meryemmucrr

Bir iran kedisine sahibim kedim geceleri çok agresif oluyor gölgeme kendi gölgesine çok garip sesler çıkarıyor sizce neden öyle hep öylrmi yapıcak yada daha ikii buçuk aylı k diye korkuyomu

1 CEVAP

dilaraaxing

Kediler geceleri çok daha aktif hayvanlardır. Özellikle kediniz yavruysa kendince bir şeyleri avlıyor, oyun oynamak istiyor olabilir. Hareketlendiği saatlerde onunla oyun oynayarak enerjisini atmasına yardımcı olursanız hem onun gönlünü almış olacaksınız hemde güzel vakit geçireceksiniz. :)