Kedim Neden Öyle Yapıyor

Meryemmucrr

Bir iran kedisine sahibim kedim geceleri çok agresif oluyor gölgeme kendi gölgesine çok garip sesler çıkarıyor sizce neden öyle hep öylrmi yapıcak yada daha ikii buçuk aylı k diye korkuyomu

3 CEVAP

Minikbella

Tam olarak bilemeyecegim fakat psikolojik olabilir ama şöyle kotu anlamda değil yani kediniz daha çok küçük ve oyun meraklısı oluyorlar bu zaman siz yatinca oyun oynamak istiyor olabilir ama yanlız kalınca da oynayacak birşey bulamamıştır pek sıkıntı olacağını sanmam kedinizle mutlu günler :)

Veranifer

Geceleri genelde kedilerin avlanma zamanidir yani tikirtilar kosturmacalar sesler normal belki golgenizi avliyordur :)

Mabuderen

Golgesine garip sesler çıkarıyor yazmissiniz benim kedim de ilk geldigi zamanlar gölgesine tisliyordu golgelerinden korkup savunmaya geçtikleri için yapıyorlar büyüyünce düzeliyor hic merak etmeyin