Mama Yemiyor

Sedef2626

2aylik yavru köpeğim kuru mamayi yemiyor konserve yaş mamalari da azcık yiyor ustelik kasar cok sever icine az az koyuyorum ekmekte cok seviyor az az koyuyorm ne yapmam gerekiyor daha acaba

2 CEVAP

Veranifer

Ev yemeklerine alistirirsaniz malesef vazgecemezler kuru mama ile yas mamayi karistrip vermeyi calisin bir de daha once bu kadar istahsiz miydi genelde kopekler her dakika her seyi yemeye haziedir eger normalden daha farkli davranislari da varsa bir veterinere danismanizi oneririm

Sedef2626

Tesekkur ederimm cevabiniz icin