Arkadaslar Fikirlerinizi Soyleyın

Petlebıden cuma gunu 4 bucuk cıvarı sıparıs verdım bu sıparıs ne zaman gelır kedımın maması bıtı

8 CEVAP

Ece5

Bugün gelir bence

İnsalah mamasi bitti cunku

Minikbella

En yakin zamanda kapinda olacağına eminin :)

zhrsntrkl

Merhabalar, en kısa zamanda gelir umarım minnoşunuz aç kalmadın eğer gelmesse yoğurt,peynir veya yağı çok iyi süzülmüş ton balığı verebilirsiniz...

tuandil

Genelde cuma verilen sipariş cumartesi geliyor ya da en geç pzt. Ama online soru hizmetinden yararlanarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz ben öyle yapmıştım bir kere çok güzel ilgileniyorlar.

Aradım bugun cuma sıparıs verdiğimi soyledım sali gunu geleceğini soyledı ler saskınım ama gıttım felix in somonlu sardalyali aldım 3 paket 100 gram oglem 50 verdim aksaö 50 verdim yatarken verecegım sabah veerecgım gelene kadar ıdare eder minnosumu

Keremdogar

Bana veterinerimiz söyledi; Eğer manasız kaldığınızda makarnayı yağsız ve tuzsuz haşlayın verin veya 6 aylığın üstündeyse yumurta katı oluncaya kadar kaynatın verin ama bazı kediler yumurtayı sevmiyebiliyolar

Cok tesekurler beklıyorum hayla gelmedı kargodaumıs teslımatta