Yorkshire Terrier Oğlum Var,Proplan Mama Kullanıyordur,Yaklaşık Bir Ay Önce N&D Yemeğe Başladı,Mama

Tavsancocuk

Yorkshire terrier oğlum Proplan kuzu etli pirinçli mama kullanıyordu bir ay önce N&D kuzu etli bal kabaklı mama yemeğe başladı ve bu durumla bağlantılı mı bilmiyorum karnı karardı,konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz, teşekkür ediyorum

2 CEVAP

dilaraaxing

Karnı karardı derken?

zhrsntrkl

Merhabalar,bunun mamayla bir ilgisi olmadığını düşünüyorum,veterinerinize danışabilirsiniz..