İri Taneli Kum Tavsiyesi

iozksn

Merhaba,Bir süredir *********.com'dan aldığım iri taneli (2-5 mm) kumu kullanıyorum. Topaklanma ve koku konusunda çok sıkıntılı değilim ancak temizlerken toz yapması söz konusu ve her ne kadar iri taneli diye almış olsam da bizim Fıstık patilerinin içinde taşıyıp her yere dağıtıyor kumları ve en büyük sıkıntımız da bu konu.Bana mümkünse benzer fiyat aralığında (10 kg'ı 15-20 TL) fakat biraz daha iri taneli ve mümkünse o kadar toz yapmayan kum önerebilir misiniz?Şimdiden teşekkürler.

8 CEVAP

iozksn

Cevabınız için teşekkürler, ancak Lindo Cat'in kalın taneli kumu yok sanırım, sadece ince taneli çıkıyor arama sonuçlarında.
Bizim ufaklık çok eşelendiği için mutlaka patisinin içinde kum kalıyor, o yüzden kalın taneli kum arıyorum.

Balimbesiktas

bizimkilerde genelde eve saçarlardı ama o sorunda ortadan kalktı o bulamazsanız eger bunu deneyin diye önermek istedim :)

Minikbella

Bende sanicat iri taneli beyaz sabun kokulu kumu oneriyorum işinize yarayabilir

Keremdogar

Ben Eczacıbaşı nın pudra kokulu kumunu kullanıyorum 10kg 30₺ memnunum

Darwincan

Biz de Lindocatin ince tanelisini kullanıyoruz ama iri tanelisi de var bir kez yanlışlıkla almıştık daha önce.

Balimbesiktas

lindocat bebek parfümlü kedi kumunu öneriyorum, bu ay ilkkez aldık ve kullandığımız en iyi markalardan daha iyi sonuç aldık.

iozksn

Cevabınız için teşekkür ederim, sizin önerinizi de inceleyeceğim :)

iozksn

Cevabınız için teşekkür ederim. Biraz araştırınca Eczacıbaşı'nın kumu (Pisipisi sanırım) hakkında çok fazla olumlu yorum olmadığını gördüm. O yüzden emin olamadım açıkcası.